Lidköping kaffeservis

Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis
Lidköping kaffeservis

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSERVIS, porslin, 1900-tal, 128 dlr, Lidköping, förgylld dekor, bestående av: 17 tekoppar, 12 koppar med fat, 22 assietter, kannekanna, sockerskål, tillbringare, gräddkanna, såsskål, soppterrin, 4 uppläggningsfat, 4 uppläggningsskålar, 22 mattallrikar, 17 djupa, 24 förrättstallrikar

792669

2020-07-10