Ystad Metall, ljusstakar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ANDER, ljusstakar, (5), från Ystad Metall, mässing, vissa stämplade GA Ystad Metall Made in Sweden, höjd ca 30-15 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Smärre slitage, en utbytt ljusmanchett i blått glas,
792671
2020-07-15