Ystad Metall, ljusstakar

Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar
Ystad Metall, ljusstakar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ANDER, ljusstakar, (5), från Ystad Metall, mässing, vissa stämplade GA Ystad Metall Made in Sweden, höjd ca 30-15 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Smärre slitage, en utbytt ljusmanchett i blått glas,

792671

2020-07-15