Parti silver 4 dlr

Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr
Parti silver 4 dlr

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SILVER, 4 dlr, bestående av: 2 st, ljusstakar, stämplade C.G Hallberg, Stockholm, 1958, 1 st, bägare, stämplad, GAB, Stockholm, 1969, 1 kanna, otydlig mästarstämpel, 1869

Slitage, bucklor

792674

2020-07-13