Parti silver 4 dlr
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARTI SILVER, 4 dlr, bestående av: 2 st, ljusstakar, stämplade C.G Hallberg, Stockholm, 1958, 1 st, bägare, stämplad, GAB, Stockholm, 1969, 1 kanna, otydlig mästarstämpel, 1869
Slitage, bucklor
792674
2020-07-13