Asea taklampa

Asea taklampa
Asea taklampa
Asea taklampa
Asea taklampa
Asea taklampa
Asea taklampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA, taklampa, 1900-talets mitt, bemålad metall samt mässing, ställbar arm, textilskärm, totallängd ca 120, höjd ca 52 cm

Skärm med skador, slitage

792675

2020-07-10