Bo Jørgen vägglampa

Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa
Bo Jørgen vägglampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BO JØRGEN, vägglampor, 1 par, Fog og Mørup, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing och kupor i opakt glas, etikettmärkta, höjd ca 28 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

792676

2020-07-13