Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): (4), "Manhattan in fashion", signerade och numrerade AP 3/35, litografier, ca bladmått ca 63x47 resp 47x63 cm, varav 3 ramade o 1 oramad
792696
2020-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här