Gösta Bohm

Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981): "Trädgården", olja på pannå, signerad, ca 36x46 cm

792699

2020-07-14