Peter Wahlbeck

Peter Wahlbeck
Peter Wahlbeck
Peter Wahlbeck
Peter Wahlbeck

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER WAHLBECK (född 1963): "Blå Baby", a tergo signerad Peter Wahlbeck, daterad 2004, betitlad samt dedikerad, akryl på duk, ca. 210x134 cm

792704

2020-07-13