Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PETER WAHLBECK (född 1963): "Blå Baby", a tergo signerad Peter Wahlbeck, daterad 2004, betitlad samt dedikerad, akryl på duk, ca. 210x134 cm
792704
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här