Gösta Bohm

Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm
Gösta Bohm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981): "Samling", -68, signerad Gösta Bohm, olja på duk, ca 33x45 cm, daterad a tergo.

792713

2020-07-14