Roland Svensson
Vollendet
2020-07-25
792752
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgårdsvinter, Möja", signerad roland S, 25/50, färglitografi, bildmått ca 18x46 cm