Lotten Rönquist oljemålning

Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOTTEN RÖNQUIST (1864-1912): Sydländskt motiv, signerad och daterad L Rönquist -95, olja på duk, ca 32x40 cm

792757

2020-07-12