Gertrud Wieselgren oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERTRUD WIESELGREN, (född 1929): Fågelformer, signerad, daterad à tergo 1985, blandteknik på pannå, ca 115x88 cm

792761

2020-07-12