Fåtölj med fotpall klädd i skinn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, klädd i rött skinn, betsad benställning, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, märken, ytskador

792762

2020-07-18