Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELIEF, 1900-tal, gips, efter Antiken, figurscen, ca 50x78 cm
Smärre skador o avslag
792763
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här