Gipsrelief

Gipsrelief
Gipsrelief
Gipsrelief
Gipsrelief
Gipsrelief
Gipsrelief
Gipsrelief
Gipsrelief

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELIEF, 1900-tal, gips, efter Antiken, figurscen, ca 50x78 cm

Smärre skador o avslag

792763

2020-07-12