Eldskärm

Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

ELDSKÄRM, tidigt 1900-tal, målad plåt med vintermotivhöjd ca 88 bredd 55 cm

Bucklor, färgbortfall, slitage

792769

2020-07-13