Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
BOKSTÖD (2) 1930/40-tal, 1 par, bemålad gips, etikettmärkta "Svensk reliefkonst", bemåald gips, höjd ca 16 cm
Mindre lagning, nagg, slitage
792774
2020-07-13