Collier 2-radigt odlade pärlor

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

COLLIER, 2-radigt, doserat, odlade saltvattenspärlor ca 3-7,3 mm, lås, 18 k vitguld, dekor med 7 fasettslipade smaragder, längd 58 cm, lös pärla medföljer

Pärlor med slitage och skador, tråd av, smaragder med hack

792779

2020-07-17