Collier 2-radigt odlade pärlor
Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
COLLIER, 2-radigt, doserat, odlade saltvattenspärlor ca 3-7,3 mm, lås, 18 k vitguld, dekor med 7 fasettslipade smaragder, längd 58 cm, lös pärla medföljer
Pärlor med slitage och skador, tråd av, smaragder med hack
792779
2020-07-17