Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÄNGE, i form av kors, med taffelslipade pastestenar, 1800-talets andra hälft, höjd inkl ögla 4 cm, kedja, silver, längd 80 cm, total vikt ca 6,5 g
Stenar med skador och slitage
792785
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här