Hänge kors silver

Hänge kors silver
Hänge kors silver
Hänge kors silver
Hänge kors silver
Hänge kors silver
Hänge kors silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGE, i form av kors, med taffelslipade pastestenar, 1800-talets andra hälft, höjd inkl ögla 4 cm, kedja, silver, längd 80 cm, total vikt ca 6,5 g

Stenar med skador och slitage

792785

2020-07-14