Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927) Hus vid sjö, signerad samt daterad 86, olja på duk, ca 46x64 cm

792787

2020-07-14