Halvmånebord

Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord
Halvmånebord

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MATBORD, 1800-talets senare del, nyrenässans, fanerat i mahogny, höjd ca 76, diameter 128 cm

Något slagna skivor, fanerbortfall

792791

2020-07-14