Anna Palm de Rosa akvarell

Anna Palm de Rosa akvarell
Anna Palm de Rosa akvarell
Anna Palm de Rosa akvarell
Anna Palm de Rosa akvarell
Anna Palm de Rosa akvarell
Anna Palm de Rosa akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

3 500 SEK

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Stockholmsmotiv, NAtionalmuseum, Skeppsholms kyrka signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper,motivmått 5,5x9 cm

792792

2020-07-14