Klubbat för:
3 200 SEK
3 500 SEK
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Stockholmsmotiv, NAtionalmuseum, Skeppsholms kyrka signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper,motivmått 5,5x9 cm
792792
2020-07-14