Fickursnyckel

Fickursnyckel
Fickursnyckel
Fickursnyckel
Fickursnyckel
Fickursnyckel
Fickursnyckel
Fickursnyckel
Fickursnyckel

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FICKURSNYCKEL, 18 k guld, cabochonslipad karneol, otydliga stämplar, empire, 1800-tal, höjd inkl. ögla 4,3 cm, vikt ca 5,8 g

En del saknas, karneol med spricka

792804

2020-07-17