Hilding Rösiö Torekov
2020-07-11
792833
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HILDING RÖSIÖ (1902-1985): Strandmotiv från Torekov, signerad och daterad -33, olja på duk, ca 45x 59 cm
Något krackelerad