Hilding Rösiö Torekov

Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov
Hilding Rösiö Torekov

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

HILDING RÖSIÖ (1902-1985): Strandmotiv från Torekov, signerad och daterad -33, olja på duk, ca 45x 59 cm

Något krackelerad

792833

2020-07-11