Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Kanalmotiv Venedig, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x60 cm, oramad
792839
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här