Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Kanalmotiv Venedig, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x60 cm, oramad

792839

2020-07-11