Bänk i teak

Bänk i teak
Bänk i teak
Bänk i teak
Bänk i teak
Bänk i teak
Bänk i teak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÄNK, teak och teakfanér,1900-talets andra hälft, höjd ca 33, 200x48 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

792841

2020-07-16