Serveringsvagn i teak

Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak
Serveringsvagn i teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teakfanér, på hjul, skjutbar skiva med handtag, höjd ca 60, 45x70-95 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken på skiva

792842

2020-07-16