Ragnar Östlund

Ragnar Östlund
Ragnar Östlund
Ragnar Östlund
Ragnar Östlund
Ragnar Östlund
Ragnar Östlund

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR ÖSTLUND, akvarell på papper, 1921, signerad och daterad, bildstrl. 38x30 cm

Smärre gulnat papper och ojämnheter

792865

2020-07-14