Roland Svensson
2020-08-25
792876
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad roland S, 45/285, färglitografi, bildmått ca 37x50 cm