Drakvalp av Wilhelm Kåge

Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge
Drakvalp av Wilhelm Kåge

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): drakvalp, Argenta, Gustavsberg, ca 1940-tal, stengods, grön glasyr, signerad GUSTAVSBERG KÅGE, höjd ca 26, 33x30 cm

Ingår i temaauktionen Selected

Spricka samt lagning vid ena armen

792886

2020-07-17