Bergdorf Goodman & Bauer & Saks Fith Avenue

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGDORF GOODMAN, New York, J Tiktiner, 1960-tal, duvblå kortärmad klänning, am stl enl etikett 10, AW BAUER, Stockholm, marinblå dräktjacka med kjol, daterad 1959, SAKS FITH AVENUE, rosamönstrad klänning med dräktjacka samt vit bararmad klänning, medföljande marinblå klänning med plisserad kjol

792895

2020-07-17