Allan Egnell oljemålning

Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ALLAN EGNELL (1884-1960): Kalabaliken i Bender, signerad samt daterad 1944, olja på duk, ca 118x173 cm

Ingår i temaauktionen Selected

792905

2020-07-17