1760 - Barockskåp

1760 - Barockskåp
1760 - Barockskåp
1760 - Barockskåp
1760 - Barockskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, barock, ek med intarsia i form av kompassrosor på dörrarna, underdel med 2+2 lådor, mässingsbeslag, 1700-tal, höjd ca 198, 119 x 46 cm

Kuntoraportti

Ålders- och bruksrelaterat slitage, senare renoveratm torrsprickor, smärre skador

792912

Päivämäärä:

2020-08-23