1760 - Barockskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, barock, ek med intarsia i form av kompassrosor på dörrarna, underdel med 2+2 lådor, mässingsbeslag, 1700-tal, höjd ca 198, 119 x 46 cm
Kuntoraportti
Ålders- och bruksrelaterat slitage, senare renoveratm torrsprickor, smärre skador
792912
Päivämäärä:
2020-08-23