1758 - Spelbord nyrenässans

1758 - Spelbord nyrenässans
1758 - Spelbord nyrenässans
1758 - Spelbord nyrenässans
1758 - Spelbord nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SPELBORD, nyrenässans, bonad ek, svarvade ben, 1800-talets senare del, höjd 77 / 78, 85 x 46 - 93 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, torrsprickor

792914

2020-08-23