Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INTARSIASKÅP, sannolikt Erik Mattsson, Möbelbolaget Tranås, 1940-tal, mahogny, intarsiadekor i form av blommor, höjd ca 130, 90x42 cm
Visst slitage, nyckel medföljer
792915
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här