Barskåp teak

Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, teak, två lådor samt dörrar med bakomliggande spegelhyllor och väggar, belysning, 1950/60-tal, höjd 135, bredd 96, djup 42 cm, nyckel medföljer

SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage

792916

2020-07-13