Barskåp teak
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, teak, två lådor samt dörrar med bakomliggande spegelhyllor och väggar, belysning, 1950/60-tal, höjd 135, bredd 96, djup 42 cm, nyckel medföljer
SAV garanterar inte funktionen, smärre slitage
792916
2020-07-13