Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNGSTOL, rygg och sits i sadelgjord, 1940-tal, sitthöjd vid kant ca 40 cm, djup ca 85 cm

Smärre slitage, fläckar

792919

2020-07-13