Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i formböjd bambu och rotting, dynor medföljer, höjd 85, bredd 68, djup 77 cm
Blekta, smärre slitage
792921
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här