Bambufåtöljer

Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer
Bambufåtöljer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i formböjd bambu och rotting, dynor medföljer, höjd 85, bredd 68, djup 77 cm

Blekta, smärre slitage

792921

2020-07-13