Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYARUMS BRUK, 4 st, trädgårdsstolar, "Classic", lackerad metall, sits i betsad trä, etikettmärkta, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, märken, repor, färgavfall, smärre fanérskador
792929
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här