Edition Ete Tissot Seastar Seven Armbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TISSOT SEASTAR SEVEN, armbandsur, 18K, rödguld, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, krona märkt T, senare präglad läderrem ej original, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

792936

2020-07-26