Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
LASTBIL, träleksak, 1900-talets mitt, märkt Gemla Slöjd AB, längd ca. 72, höjd ca 28 cm
Bruksslitage, repor, märken, fanérskador
792938
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här