Träleksak lastbil Gemla Slöjd

Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd
Träleksak lastbil Gemla Slöjd

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

LASTBIL, träleksak, 1900-talets mitt, märkt Gemla Slöjd AB, längd ca. 72, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, repor, märken, fanérskador

792938

2020-07-13