Skrivbordslampa industridesign

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets mitt, ASEA, industridesign, grönlackerad med krom, höjd ca 115 cm

Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen

792942

2020-07-13