Sekretär sneklaff

Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff
Sekretär sneklaff

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, sneklaff, 1900-tal,
skrivklaff med bakomliggande hyll- och fackinredning, beslag i mässing, nederdel med sex lådor samt klaffstöd i front, intarsia på skrivklaffs i form av kompassros med olika träslag, nycklar finns, ca 97x58 cm

Bruksslitage, lösa och delvis trasiga delar men komplett

792945

2020-07-19