Gotthard Sandberg

Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg
Gotthard Sandberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOTTHARD SANDBERG (1890-1961): olja på duk, föreställande falsterbo mark och fyr, signerad G Sandberg -34, ca 48,5x58,5 cm

792947

2020-07-19