Lennart Werner

Lennart Werner
Lennart Werner
Lennart Werner
Lennart Werner
Lennart Werner
Lennart Werner

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART WERNER, (1931-2000), Krasse, olja på duk 95 x 70 cm, signerad och daterad -96

792958

2020-07-14