Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SATSBORD, 3 dlr, stomme i mässing, mörka spegelglasskivor, Italien 1960-tal, största bordet, höjd 42, 51x33 cm
Nagg och repor på glaset
792960
2020-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här