Satsbord 1960-tal

Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SATSBORD, 3 dlr, stomme i mässing, mörka spegelglasskivor, Italien 1960-tal, största bordet, höjd 42, 51x33 cm

Nagg och repor på glaset

792960

2020-07-13