Singer symaskin
Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
SINGER, symaskin, 1900-talets första hälft, England, "Singer Lättvikt 221", märkt The Singer Manufacturing Co., i orignialetui med katalog och tillbehör
Åldersrelaterad slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
793010
2020-07-19