Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, bronserad, pastellagedekor, tvådelat glas, ca 152x76 cm

Dekorbortfall, slitage, senare glas

793029

2020-07-12