Robin Day Stolar

Robin Day Stolar
Robin Day Stolar
Robin Day Stolar
Robin Day Stolar
Robin Day Stolar
Robin Day Stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBIN DAY, stolar, 4 st, Hille, England, grå/svart plast med förkromad benställning, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

793032

2020-07-12